Piramidki - pop crop

08:51

*

Hello! :) dzisiaj recenzja piramidek pop crop.

 

* Od Producenta:

Nasze piramidki to nowy produkt – chrupki wielozbożowe z ekspandowanych ziaren.

Ekspandowanie zbóż nosi także nazwę puffingu. Polega ono na tym, że ziarno jest poddawane działaniu gorącej pary. Proces odbywa się w warunkach wysokiego ciśnienia. Nie wykorzystuje się substancji chemicznych. Ekspandowanie wymaga zastosowania całych ziaren zbóż, co ma tę zaletę, że większość cennych składników odżywczych zostaje zachowana. Ekspandowane zboża są dobrym dodatkiem do śniadania. Bardzo dobrze komponują się z jogurtem, mlekiem i owocami stanowiąc zamiennik musli i tradycyjnych płatków śniadaniowych.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Moja opinia:

Piramidki dostępne są w czterech  wariantach:  

- kukurydziane (skład: kukurydza, ryż biały, ryż brązowy, sól morska)
- BIO piramidki (skład: ryż*, żyto*, kasza gryczana biała*, kasza gryczana palona*, sól morska - *-rolnictwo ekologiczne)
- Pełnoziarniste piramidki zbożowe (skład: pszenica, ryż, żyto, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, sól morska)
- Bezglutenowe (skład: ryż biały, ryż brązowy, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, kasza jaglana, sól morska)

Piramidki umieszczono w przezroczystych woreczkach. Na każdym została umieszczona naklejka zawierająca podstawowe informacje. Opakowania nie da się ładnie otworzyć, tak by ponownie je zamknąć, ponieważ nie równo się rozrywa. Myślę, że fajnym rozwiązaniem byłoby umieścić piramidki w woreczku z suwakiem. Przekąski są trójkątnego kształtu o dość sporej wielkości. Posiadają chropowatą powierzchnię i są średniej grubości. Piramidki wyglądem są do siebie podobne, natomiast od razu bez problemu idzie odróżnić te kukurydziane. Jeśli chodzi o smak poszczególnych wariantów to delikatnie się rożni. Najbardziej przypadł mi do gustu wariant pełnoziarnisty, ponieważ przypomina mi smak wafli ryżowych z delikatnym akcentem soli morskiej.. Pozostałe warianty są równie wyraziste i smaczne jednak swojego faworyta już mam :) 

 

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Jadłam te kukurydziane i dobre były :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdy ich nie próbowałam ale lubię takie przekąski

  OdpowiedzUsuń
 3. Są pyszne! Cała nasza rodzina je uwielbia i nigdy nie mamy dość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mniam...muszą być pyszne :)

  OdpowiedzUsuń

Subscribe