Jedwabiste musy do ciała - NIVEA

16:19

*

Witajcie, dzisiaj mam dla Was recenzje jedwabistych musów do ciała od Nivea.

* Od Producenta:


Creme Smooth: Nowa innowacyjna aplikacja, dwa razy bardziej wydajny! Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Smooth. Dzięki idealnemu połączeniu ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem, sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem! Poczuj miękkość jedwabiu na Twojej skórze!
Creme Care: Nowa innowacyjna aplikacja, dwa razy bardziej wydajny! Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Care. Dzięki idealnemu połączeniu pielęgnacyjnych olejków i ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem, sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem! Poczuj miękkość jedwabiu na Twojej skórze!
Creme Soft: Nowa innowacyjna aplikacja, dwa razy bardziej wydajny! Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Soft. Dzięki idealnemu połączeniu olejku migdałowego i ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem, sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem! Poczuj miękkość jedwabiu na Twojej skórze!
Działanie:  Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic pozostawia uczucie gładkiej i miękkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem.* Moja opinia

Opakowanie musów na pierwszy rzut oka przypomina antyperspirant w sprayu. Przynajmniej do momentu, kiedy bliżej im się przyjrzymy, ponieważ posiadają widoczny dozownik, dokładnie taki sam jak w przypadku pianek do golenia. Pianki znajdują się w 200 ml opakowaniach o różnych odcieniach niebieskiego i przyjemnej dla oka szatcie graficznej. Musy mają bardzo przyjemny i nie drażniący zapach, jednak moim ulubionym jest Creme Care, który pachnie identycznie jak krem.  Konsystencja jest delikatnej sztywnej pianki, która nie spływa z ciała i bezproblemowo się ją rozsmarowuje. Pianki delikatnie pielęgnują i myją ciało, pozostawiając je miękkie i gładkie. Produkty są bardzo przyjemne w użyciu, przed nałożeniem należy nimi wstrząsnąć, jedna pompka wystarczy na większą część ciała. Podsumowując z musów jestem bardzo zadowolona i są one moimi ulubieńcami w pielęgnacji ciała pod prysznicem.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Muszę je koniecznie wypróbować :)

  Mogłabyś kliknąć w linki w najnowszym poście TUTAJ ? Dzięki;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę je wypróbować. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie wypróbowałam wszystkie warianty

  OdpowiedzUsuń
 4. może kiedys wypróbuję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze ich nie używałam, chociaż ciekawią mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Subscribe