ŚLUB! JAKI PREZENT?

14:59

*

Witajcie, dokładnie 15 lipca czeka mnie wielkie wyzwanie, otóż będę świadkową na ślubie i bardzo się stresuje.. Jest to bardzo ważna rola zarówno dla mnie, jak i dla Panny młodej, ponieważ wiem, że w tym wyjątkowym dniu będę jej bardzo potrzebna.
Przyznam szczerze, że nie mam jeszcze skompletowanego całego prezentu i myślę co by dokupić.. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji co ja, to może ten post Ci się przyda.
Sklep Spodlady oferuje bardzo ciekawy asortyment w tym również prezenty ślubne. Pokażę Wam co wpadło mi w oko i z czego sama bym się ucieszyła :) Jeśli Młodzi spodziewają się dzidziusia lub go planują to warto byłoby zrobić mini wyprawkę dla tego malutkiego skarba. W sklepie znajdziemy poduszki personalizowane dla dzieci, body, śliniaki, woreczki prezentowe czy książeczki. Jeśli mamy już wyprawkę, to możemy kupić też jakieś przydatne gadżety dla młodych. Zawsze będą w użytku oraz będą przypominać o osobie, która je podarowała. Młodym, również możemy ofiarować poduszki z nadrukiem, kubki, tabliczki drewniane, zabawną grę, wino, kupony lotto czy też książkę. Tak! książkę, ponieważ są bardzo pożądane zamiast kwiatów, więc jest to świetne rozwiązanie.


"Czasem beczę"

 

"Zestaw prezentowy"
"Rodzina jest tam gdzie zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy"


"I żyli długo i szczęśliwie"


"Pani Młoda" " Pan Młody"

"Gierki Małżeńskie"

 "Sztuka Kochania" Michalina Wisłocka

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Sztuka Kochania to genialny wybór :) świetne poszewki

  OdpowiedzUsuń
 2. Gierki małżeńskie jak najbardziej przypadłyby mi do gustu, tak samo jak kubki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne rzeczy, no i niepowtarzalne !

  OdpowiedzUsuń

 4. Bardzo fajne rzeczy - zainspiruję się, bo właśnie szukam prezentu dla przyjaciół.

  OdpowiedzUsuń

Subscribe